HAKKIMIZDA

Şirketimiz, 1994 yılından bu yana İnşaat malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Firmamız Demir, Çimento, Tuğla, Kum – Çakıl, Kiremit, Kayraktaşı ve kireç çeşitlerinin satışını yapmaktadır.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz müşterilerinin karşısına çıkan firmamız, kurulduğu günden bu güne sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Zirveyi hedef değil, temel almak…

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette “zirve” ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimizle yepyeni değerler kazandığımıza inanıyoruz.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.